Контраст
11.04.2024 18:22
Збірна команда рятувальників – бронзові призери Чемпіонату зі стрільби кульової
11 квітня збірна команда Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) здобула  ІІІ призове місце серед команд Вінниччини у Чемпіонаті зі стрільби кульової.
11.04.2024 18:17
Засідання Вінницької регіональної експертної Ради з атестації закладів освіти
10 квітня очільник Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) Ігор Ліпчанчук та начальник навчально-методичного відділу училища Микола Гуменюк взяли участь у засіданні Вінницької регіональної експертної Ради з атестації закладів освіти.
05.04.2024 11:05
Викладачі училища рятувальників провели заняття для майбутніх поліціянтів
Днями викладачі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) провели  заняття для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.
01.04.2024 17:56
Курсанти вдосконалили мовні навички в рамках «Speakіng club»
Днями курсанти училища перевірили свої знання з англійської мови під час участі в інтерактивно-пізнавальному заході «Speakіng club».
Прес-центр