Контраст
Шрифт
clock
02.04.2024 08:58
Арттерапія: сила слова
Ірина Курінна, начальник відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) долучається до обласного патріотичного проєкту «Я маю в серці те, що не вмирає». У творі, який авторка представляє на розсуд аудиторії, є все з чого складається справжня поезія: філософський погляд на світ, розуміння життєвих пріоритетів та суті людський стосунків. Продовжуємо надихатись поетичним словом у часи випробувань та віднаходимо рівновагу в творчості. Дякуємо за чудовий проєкт Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат".
clock
16.03.2024 12:03
Одеса: унаслідок ворожого ракетного удару по місту загинуло 16 осіб, з яких один рятувальник
На місці події працюють психологи ДСНС та Нацполіції, які надають психологічну допомогу людям. Всім постраждалим надається необхідна допомога. Через загрозу повторних обстрілів з боку ворога рятувальники змушені періодично переривати роботи та перебувати в укриттях.
clock
07.12.2023 15:31
Вінницькі курсанти-рятувальники започаткували флешмоб #не_вдар_а_підтягнись #не_вдар_а_відіжмись
Вінницькі курсанти-рятувальники започаткували флешмоб #не_вдар_а_підтягнись #не_вдар_а_відіжмись Захід відбувся в рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства", яка стартувала в Україні 25 листопада та триватиме до 10 грудня. Естафету передано Львівському державному університету безпеки життєдіяльності.
clock
16.11.2023 15:25
Прагни! Дивуй! Перемагай!
Софія Савчук – випускниця Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 2022 року доводить, що успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. Наймолодша інструкторка "RESCUE DAYS UKRAINE”
Прес-центр