Нещодавно Анастасія Осипець, психологиня училища разом із колегами, що працюють у сфері психологічного забезпечення та соціальної роботи, стала учасницею тренінгу для гейткіперів з профілактики суїциду.
Колектив Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті працівника училища САВЧАКА Віктора Мар’яновича.
Сьогодні, 28 червня, на головному фасаді Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) відбулися урочистості з нагоди відзначення 28-ї річниці Конституції України.
27 червня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбулись урочистості з нагоди випуску слухачів заочної форми навчання.
Нещодавно відбувся черговий випуск машиністів автопідіймачів (автодрабин) пожежних пересувних та командирів відділень оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, які успішно завершили курси підвищення кваліфікації.
В училищі відбулась зустріч курсантів із представницею Громадської організації «Коаліція Вінниччини 1325» Ельгою Нікітюк з нагоди Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством під час конфлікту.
У Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 20 червня по 25 червня проводився кваліфікаційний іспит слухачів заочної форми навчання
Курсанти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) долучилися до Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь», що відбувся на базі культурного центру «Щедрик».
Нещодавно Ігор Ліпчанчук, очільник Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, отримав Подяку від представників релігійної місії «Карітас-Спес Вінниця» за допомогу і підтримку в організації заходів для дітей та підлітків у час війни.
Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.