01.07.2024 17:08
Відійшов у вічність працівник училища Віктор САВЧАК
Колектив Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті працівника училища САВЧАКА Віктора Мар’яновича.
28.06.2024 11:09
В училищі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України
Сьогодні, 28 червня, на головному фасаді Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) відбулися урочистості з нагоди відзначення 28-ї річниці Конституції України.
27.06.2024 16:42
В Училищі відбувся випуск слухачів заочної форми навчання
27 червня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбулись урочистості з нагоди випуску слухачів заочної форми навчання.
26.06.2024 20:42
Рятувальники отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації
Нещодавно відбувся черговий випуск машиністів автопідіймачів (автодрабин) пожежних пересувних та командирів відділень оперативно-рятувальної служби цивільного захисту,  які успішно завершили курси підвищення кваліфікації.
26.06.2024 20:37
Курсанти обговорили правила поводження з постраждалими від сексуального насильства під час конфлікту
В училищі відбулась зустріч курсантів із представницею Громадської організації «Коаліція Вінниччини 1325» Ельгою Нікітюк з нагоди Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством під час конфлікту.
26.06.2024 12:25
Фінальний крок до диплому
У Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 20 червня по 25 червня проводився кваліфікаційний іспит слухачів заочної форми навчання
24.06.2024 21:12
Вінницькі рятувальники провели профорієнтаційну роботу під час Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь»
Курсанти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) долучилися до Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь», що відбувся на базі культурного центру «Щедрик».
21.06.2024 16:35
У ВПУ ЛДУ БЖД (м.Вінниця) отримали подяки від релігійної місії «Карітас-Спес»
Нещодавно Ігор Ліпчанчук, очільник Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, отримав Подяку від представників релігійної місії «Карітас-Спес Вінниця» за допомогу і підтримку в організації заходів для дітей та підлітків у час війни.
21.06.2024 16:30
Викладачі ЛДУ БЖД ( м. Вінниця) відвідали  Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України
Викладачі училища Олег Гук та Валерій Бернов відвідали  Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України задля вивчення практичного досвіду проведення аварійно-рятувальних робіт із викидом небезпечних хімічних радіоактивних речовин в умовах особливого періоду.
18.06.2024 10:16
Інструкція самодопомоги при стресі: заспокійливе постукування
Психологиня училища Анастасія Осипець продовжує вивчати зі здобувачами освіти ефективні техніки самодопомоги задля подолання стресу під час війни. Днями, перебуваючи в укритті під час повітряної тривоги, курсанти 2 курсу опанували техніку постукування.
18.06.2024 10:07
Рятувальники склали підсумкові заліки зі службової підготовки
У Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД (м.Вінниця) здавали диференційовані заліки зі службової підготовки за 2023-2024 навчальний рік.
18.06.2024 09:54
У Вінниці відбувся випуск кваліфікованих робітників
Днями у ВПУ ЛДУ БЖД (Вінниця) відбувся випуск кваліфікованих робітників, які здобули робітничу професію  «Машиніст насосної станції пожежної пересувної».