Контраст
Шрифт

Пункт охорони здоров'я

Бессараб Наталія Олексіївна
Бессараб Наталія Олексіївна
Начальник пункту охорони здоров'я. Старший лейтенант служби цивільного захисту
Чоп Ольга Михайлівна
Чоп Ольга Михайлівна
Лікар - терапевт
Шаманський Валерій Володимирович
Шаманський Валерій Володимирович
Фельдшер. Рядовий служби цивільного захисту

Пункт охорони здоров’я училища є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я в системі ДСНС України. Розташований він в приміщенні будівлі навчальної пожежно-рятувальної частини училища. Основним завданням пункту охорони здоров’я є зміцнення та збереження здоров’я осіб рядового та начальницького складу училища, здійснення контролю за додержанням санітарно-гігієнічних правил та проведенням своєчасних профілактичних та протиепідемічних заходів в училищі. 

Очолює пункт охорони здоров’я начальник пункту старший лейтенант служби цивільного захисту Наталія Олексіївна Бесcараб. Медичний персонал пункту охорони здоров’я – лікар-терапевт Ольга Михайлівна ЧОП, сестра медична Лариса Іванівна ПЕШКОВА, та три фельдшера - рядовий служби цивільного захисту Валерій Володимирович Шаманський, Тетяна Василівна ТКАЧУК та Ірина Андріївна ЯРЕМЧУК надають невідкладну медичну допомогу і організовують лікування хворих курсантів та слухачів, ветеранів ДСНС, викладацького і керівного складу закладу освіти.

В різні часи в пункі охорони здоров’я закладу освіти працювали: С.М.Мрищук, С.В.Махновецький, О.А.Смольц, А.П.Маслій, Н.Р.Гуськова, В.З.Кубіцький, І.В.Грабік, Н.П.Теклюк, Г.А.Приходько, Л.Р.Белінська, І.В.Андрухович, А.В.Дармограй, Л.В.Гаєвик, О.В.Колесник, Н.І.Карпова.

Прес-центр