Контраст
Шрифт

Бібліотека

Чекіна Жанна Володимирівна
Чекіна Жанна Володимирівна
Завідувач бібліотекою училища

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Бібліотека училища – це не тільки зібрання книг і скарбниця інформації, але й багатофункціональний відкритий простір, місце соціальних комунікацій, де відчувають себе комфортно і затишно всі читачі. Це цікаві книги на полицях, приємна атмосфера спілкування з біблотечними працівниками, які порадять і дадуть відповіді на будь-які запитання. Бібліотека - це інформаційне забезпечення, це – «вікно в світ знань».

Бібліотека Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м.Вінниця) розпочала свою діяльність у 1972 році, і відтоді функціонує в умовах постійних змін у сфері освіти, перемін у соціальній, економічній площині, будує свою діяльність на інноваційній основі розвитку, що потребує інформації та інтелектуалізації усіх сфер її діяльності.

В читальному залі бібліотеки, який нараховує 40 робочих місць, завжди панує атмосфера творчого пошуку, затишку та доброзичливості. Щорічно бібліотека обслуговує більше 1,9 тис. читачів та видає більше 67,4 тис. примірників книг і періодичних видань.

Сукупний бібліотечний фонд училища становить 15335 примірників. Тут підручники з навчальних дисциплін, довідники, енциклопедії, монографії, навчальні посібники, які розробили викладачі училища, а також література з психології, історії, класики.

Працівники бібліотеки займаються комплектуванням фонду через книжкові магазини, ярмарки, співпрацюють з видавничими відділеннями Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Харківського Національного університету цивільного захисту України та книговидавництвами. 

Положення про бібліотеку Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця)

Прес-центр