Зустріч здобувачів освіти з Одещини із представником Головного управління ДСНС України в Одеській області

03.04.2024 15:00

2 квітня відбулась онлайн-зустріч здобувачів освіти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) з представниками Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Під час заходу  начальник відділу персоналу Людмила Романик, 7 курсантів, які направленні на навчання від Головного управління ДСНС України в Одеській області та 15 студентів, які проживають на Одещині взяли участь в інформаційному занятті «Гасіння пожеж об'єктів та споруд різного призначення під час військової агресії».

Заняття було проведено Олександром Крицьким, заступником начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації в рамках виконання наказу ДСНС України «Про участь керівного складу в освітньому процесі закладів вищої освіти у 2023/2024 навчальному році».