Здобувачі освіти ВПУ ЛДУБЖД (м. Вінниця) взяли участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023»

25.04.2023 10:52

«22» квітня 2023 року здобувачі освіти училища під керівництвом старшого викладача-майстра виробничого навчання технічної підготовки майора служби цивільного захисту СИНЧУКА Івана взяли участь у спеціальних навчаннях «Rescue Days Ukraine 2023».

Участь у навчаннях взяли 10 курсантів училища, 96 професійних рятувальників з 20 областей України, курсанти закладів вищої освіти, добровольці та іноземні інструктори.

Учасники спеціальних навчань відпрацьовували 4 локації:

• «ДТП з автомобілем перевернутим на дах»;

• «ДТП з боковим ударом автомобіля»;

• «ДТП з потраплянням легкового автомобіля під причіп вантажного автомобіля»;

• «ДТП з лобовим зіткненням легкових автомобілів».

Дані навчання є надзвичайно ефективними для здобувачів освіти, адже це дає їм можливість більш якісно засвоїти навчальний матеріал, навчитися застосовувати у своїй практичній діяльності нове аварійно-рятувальне обладнання та використовувати найновіші методики рятування людей під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод з використанням передового європейського досвіду.