Здобувачі освіти дізналися про важливість вакцинації
Нещодавно для курсантів та ліцеїстів була проведена інформаційно-просвітницька зустріч з лікарем Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталією Гриньовою щодо важливості вакцинації від інфекційних захворювань.
Під час заходу медикиня:
- ознайомила присутніх з клінікою небезпечних інфекційних захворювань, яких можна уникнути завдяки вчасно проведеній вакцинації,
- нагадала про затверджений в Україні "Календар профілактичного щеплення",
- акцентувала увагу на можливості отримати кваліфіковану інформацію про вакцинацію на Національному порталі з імунізації.
Зустріч відбулася в рамках проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» присвячений «Тижню вакцинації» за підтримки МОЗ України та Центру громадського здоров’я України.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)
![На Вінниччині провели тренінг щодо профілактики суїцидів у громадах](/upload/4/8/6/4/4/feisbuk-angliiska-1.png)