Здай кров – врятуй життя!

26.03.2024 10:35

Днями  персонал та здобувачі освіти ВПУ ЛДУ БЖД (м. Вінниця) вчергове долучилися до донорського руху в межах благодійної акції «Здай кров – врятуй життя!» для поранених Захисників і Захисниць України.

В акції взяли участь 60 осіб з числа слухачів, курсантів, студентів та працівників. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 28 літрів крові, яка згодом рятуватиме життя військовослужбовців та рятувальників.

Донацію крові організовано за сприяння Комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної ради» спільно з працівниками пункту охорони здоров’я

Донорство крові задля порятунку людських життів у період воєнного стану є виявом  свідомої громадянської позиції. Тож колектив училища й надалі  братиме  участь у  донорському русі, роблячи свій внесок у перемогу.