Визначено переможців вікторини «Чемпіони з флогістону»

09.05.2024 17:52

Нещодавно серед здобувачів освіти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) відбулася вікторина «Чемпіони з флогістону».

Боротьба тривала у 7 раундів, кожен з яких включав в себе різноманітні інтерактивні завдання, ситуаційні задачі, головоломки, фото- та відео питання щодо:

- природи виникнення вогню;

- механізмів та характеру його перебігу;

- розвитку та припиненню горіння.

Цьогоріч участь у змаганні взяли курсанти та студенти навчальних груп: 1ПБ/Т-22К, 2ПБ/Т-22К, 4ПБ/Т-22С, 3ЦБ/Р-22К. Бонусом для учасників слугували додаткові бали від викладача, «імунітет» при складанні іспиту, нагороди від керівництва училища та солодкі призи.

З невеликим відривом перше місце у боротьбі здобула команда навчальної групи 1ПБ/Т-22К. Вітаємо переможців та бажаємо їх надалі більше сил та наснаги у навчанні при опануванні обраної професії.