Вишукана романтика: майбутні рятувальники на святі кохання

16.02.2024 14:14

14 лютого курсанти ВПУ ЛДБЖД  (м. Вінниця) долучилися до святкового заходу з нагоди Дня святого Валентина, що відбувся за ініціативи Вінницької молодіжної ради на базі ВОМЦ "Квадрат".

Майбутні рятувальники, як і решта молодіжної аудиторії,

насолоджувалися яскравим дійством та брали участь у розмаїтті пізнавальних та розважальних активностей. Під час святкового дійства учасники мали змогу:

- послухати кавери  на найгарячіші хіти сьогодення та улюблені пісні про кохання від вінницьких вокалістів;

- потанцювати під мелодійні й драйвові музичні композиції талановитих музикантів;

- насолодитися атмосферною інтимною лірикою  молодих поетів;

- організувати святкове селфі   знімкування на згадку біля тематичної фотозони.

Курсанти усвідомили, що ця подія не лише про кохання, але й про любов,  дружбу, єднання та взаємопідтримку.

Рада учнівського, курсантського та студентського самоврядування  долучається до святкових привітань. Бажає всім любові, добра й злагоди  в серцях, думках та вчинках!