Випускники-герої

16.03.2024 17:12

Випускники-герої: наслідки ворожих ударів під час обстрілів Одеси разом із побратимами ліквідовував і випускник училища Артем Августинович

Внаслідок ракетних ударів по Одесі 15 березня 70 осіб отримали поранення, з яких 8 рятувальників, 21 особа загинула, з яких 2-є рятувальників (оновлено станом на 11:30 16 березня).

Серед постраждалих рятувальників  - випускник училища 2022 року, а нині головний майстер сержант служби цивільного захисту, командир відділення 6 ДПРЧ міста Одеси Артем Августінович.  Він разом із іншими працівниками ДСНС здійснював ліквідацію наслідків обстрілів по цивільній інфраструктурі в той час, коли російські загарбники завдали повторного удару. Як наслідок -  Артем отримав контузію та численні опіки. Нині лікарі борються за його життя та здоров'я.

Для бажаючих надати матеріальну допомогу - номер картки Артема: 4149499162460412.
Тримаємо стрій і разом до Перемоги!