Вінницькі рятувальники провели профорієнтаційну роботу під час Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь»

24.06.2024 21:12

Курсанти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м. Вінниця) долучилися до Міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий вогонь», що відбувся на базі культурного центру «Щедрик».

Під час видовищного дійства під відкритим небом, поряд із козацькими забавами, етнічними майстеркласами, вокально-хореографічними постановками, майбутні рятувальники організували безпекову локацію, де пропонували гостям заходу відчути себе у ролі професійних рятувальників, зокрема:
- приміряти бойовий одяг та спорядження надзвичайників;
- оглянути технічні можливості пожежно-рятувальних автомобілів;
- протестувати роботу аварійно-рятувальних інструментів (гідравлічних ножиць, пневматичної подушки) та балона індивідуального захисту органів дихання;
- ознайомитися з інформаційно-дидактичними матеріалами з мінної безпеки від  #UNICEF Ukraine.

Значну увагу було приділено профорієнтаційній роботі з молоддю та їх батьками. Курсанти ділилися власним досвідом навчання, коментували презентаційні матеріали щодо особливостей вступної кампанії в училищі, а також розповідали про переваги навчання в новоствореному Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання.

Курсанти разом із іншими учасниками фестивалю зі всієї України, переконалися, що традиції можуть бути сучасними, а культурна спадщина й надалі єднатиме покоління.