Викладачі ЛДУ БЖД ( м. Вінниця) відвідали  Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України

21.06.2024 16:30

Викладачі училища Олег Гук та Валерій Бернов відвідали  Мобільний рятувальний центр швидкого реагування ДСНС України задля вивчення практичного досвіду проведення аварійно-рятувальних робіт із викидом небезпечних хімічних радіоактивних речовин в умовах особливого періоду.

Під час відрядження викладачі ознайомилися із особливостями несення служби  та сучасною технікою радіаційного та хімічного захисту спеціалізованої частини, зокрема:

- машиною радіаційної та хімічної розвідки важкого типу на базі автомобіля IVEKO, яка обладнана установкою    SIGIS 2, що застосовується для візуалізації потенційно небезпечної хмари газу на великих відстанях;

- машиною радіаційної та хімічної розвідки і лабораторного контролю на базі автомобіля MAN;

-  вантажним тягачем для перевезення та встановлення модулів з спеціальним устакуванням на базі автомобіля Renault.

Також спільно із рятувальниками Центру практично відпрацювали розгортання пункту деконтамінації та провели спеціальну санітарну обробку постраждалих та особового складу.

Вище професійне училище висловлює подяку  колективу Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України  за обмін інноваційним досвідом та професійну підготовку працівників.  Здобуті знання будуть впроваджені під час освітньої підготовки майбутніх рятувальників.