Відпрацювання безпечної поведінки зі школярами під час відкриття Класу безпеки

19.12.2023 14:20

Нещодавно персонал та курсанти Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) взяли участь у відкритті «Класу безпеки» на базі Комунального закладу «Вінницький ліцей № 2».

Разом із здобувачами освіти фахівці училища взяли участь у проведенні заняття з дотримання правил пожежної та мінної безпеки, під час якого школярі:

– засвоїли основні правила безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами;

– дізналися про призначення бойового одягу й пожежних шоломів та мали можливість їх приміряти на швидкість;

– прослухали інформацію про заклад освіти, де навчають пожежників-рятувальників;

– познайомилися із героями Суперкоманди: Антипаніка, Гостре око, Провідник, Зв'язківець, котрі точно знають як діяти в разі виникнення надзвичайної ситуації.

На завершення усі разом збадьорились під жваву руханку "Не підходь, не чіпай, 101 набирай!", а рятувальники подарували  кожному учаснику пізнавально-розважальні подарунки: комікси, розмальовки, а також інформаційні плакати розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом UNICEF Ukraine.