В Училищі відбувся випуск слухачів заочної форми навчання

27.06.2024 16:42

27 червня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбулись урочистості з нагоди  випуску слухачів заочної форми навчання.

Цьогоріч вперше за півстолітню історію закладу освіти здійснено підготовку 52 молодших бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Організація та функціональне забезпечення оперативного зв’язку у сфері пожежної безпеки» терміном навчання два роки.

Зі щирими побажаннями до присутніх звернувся очільник закладу, полковник служби цивільного захисту Ігор Ліпчанчук. Нагадавши про те, у який нелегкий для країни час відбувається це святкове дійство, висловив сподівання, що цей день стане пам’ятною подією для всіх випускників училища, а почуття піднесення й гордості за свою професію ніколи не зникне!

Справжніми подарунками для всіх присутніх стали яскраві виступи зразкового хореографічного ансамблю «Благо»  та  пісенний дарунок від найменшої рятувальниці училища - Анастасії Красуцької.