В училищі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

28.06.2024 11:09

Сьогодні, 28 червня, на головному фасаді Вищого професійного училища ЛДУ БЖД  (м. Вінниця) відбулися урочистості з нагоди відзначення 28-ї річниці Конституції України.

До вшанування головного Закону Держави долучилися курсанти, слухачі та весь колектив училища пожежників-рятувальників.

З вітальним словом до усіх звернувся очільник закладу Ігор Ліпчанчук: «Випробування єднають нас як націю. Щодня кожен із нас боронить Україну на своєму фронті. Навчаючи майбутніх рятувальників ми також робимо вклад у розвиток й зміцнення української державності.  Впевнений, що ми  виборемо свою незалежність й право бути вільним народом на своїй землі, зі своєю Конституцією та мирним небом».

Право підняти  Прапор Європейського Союзу, Прапор України, Прапор Міністерства внутрішніх справ України та Прапор Державної служби України  з надзвичайних ситуацій надано кращим курсантам училища.