В училищі стартував Тиждень охорони праці

25.04.2024 11:31

Нещодавно для персоналу та здобувачів освіти  ВПУ ЛДУ БЖД (м. Вінниця) було організовано зустріч із представниками Управління Державної служби з питань праці та Пенсійного фонду  Вінницької області в рамках Тижня охорони праці.

Учасники заходу проговорили щодо впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників, зокрема розглянули:

– шляхи захисту працівників від впливу надмірної спеки, ультрафіолетового випромінювання, екстремальних погодних явищ, забрудненого повітря;

– питання гігієни праці, профілактики професійних захворювань на основі  Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»;

– статистику виробничого травматизму у Вінницькій області.

Заходи, присвячені Всеукраїнському Дню охорони праці, цьогоріч відбуваються під гаслом «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату» і триватимуть в училищі з 22-28 квітня.