В училищі прикрасили Ялинки Незламності

20.12.2023 11:18

У непростий час стрімкого сьогодення та не зовсім зимової погоди, небайдужа молодь училища знайшла час і можливості створити для персоналу та здобувачів справжнє свято. За традицією курсанти та студенти розпочали цикл різдвяно-новорічних свят, взявши участь у конкурсі на кращу Ялинку Незламності.

Студенти групи 21ПБ-21У (керівник групи - Геннадій Сєдой) та групи 22ПБ-21У (керівник групи - Павло Петровський), об’єднавши спільні зусилля прикрасили Ялинку Незламності яскравими іграшками, створеними власноруч під керівництвом командира навчального взводу Юлії Трофимчук.

Колектив групи 4 ПБ/Т-22С разом із керівником навчальної групи Сергієм Бондарем довели, що ялинка – це не просто святкова декорація, а багаторічна традиція, що наповнює всіх внутрішнім ресурсом. Активна молодь не лише декорувала ялинку новорічними прикрасами, а й розмістила привітання для колективу училища з новорічними святами, побажавши всім міцного здоров’я, терпіння  та мирного неба!