У ВПУ ЛДУ БЖД (м.Вінниця) отримали подяку від Фонду Сергія Притули

14.06.2024 15:26

Нещодавно відбулася зустріч очільника Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  Ігоря Ліпчанчука з представниками Благодійної організації «Фонду Сергія Притули».

Представники Благодійної організації вручили Подяку за спільну роботу над реалізацією проєкту «Центр готовності цивільних. Вінниця».

Зокрема висловили глибоку вдячність викладачам за значний внесок  та  активну участь в організації та проведенні тренінгів на тему: «Радіаційна та хімічна безпека», під час яких мешканці міста дізналися:

- які мають бути дії у разі виникнення радіаційної або хімічної загрози;

- яке захисне спорядження використовують рятувальники ДСНС;

-  що потрібно зібрати у свою "тривожну валізу", у разі радіаційної небезпеки.

В межах партнерської зустрічі було обговорено досягнуті результати  та сплановано майбутні проєкти щодо підвищення рівня освіченості громадян задля готовності  до захисту країни.