У ВПУ ЛДУ БЖД (м.Вінниця) отримали подяки від релігійної місії «Карітас-Спес»

21.06.2024 16:35

Нещодавно Ігор Ліпчанчук, очільник Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, отримав Подяку від представників релігійної місії «Карітас-Спес Вінниця» за допомогу і підтримку в організації заходів для дітей та підлітків у час війни.

Представники релігійної місії висловили вдячність керівництву, співробітникам та курсантам училища за партнерську допомогу в реалізації  проєктів надзвичайного реагування, зокрема:

- проведення безпекових тренінгів та пізнавально-розважальних програм для дітей-переселенців та родин з числа ВПО, які через війну змушені були залишити свої домівки та знайшли прихисток у Вінниці;

- участь у благодійних заходах для поранених військовослужбовців, які проходять лікування у шпиталях;

- сприяння проведенню турнірів із футболу спеціальної Олімпіади України для дітей та молоді з інтелектуальними порушеннями.

Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю, адже взаємодія задля  підтримки соціальної сфери Вінницької громади робить нас сильнішими і наближає перемогу.