У Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся персональний розподіл випускників.

20.12.2023 16:44

20 грудня в Училищі відбувся персональний розподіл фахівців освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» для подальшого проходження служби в органах та підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Комісію з проведення розподілу очолив виконуючий обов’язки директора Департаменту персоналу ДСНС України Ярослав КОНДАУРОВ.

За результатами роботи комісії усім курсантам-випускникам були визначені місця подальшої служби. Особлива увага приділялась пільговим категоріям вихованців.

Відтепер на випускників чекають ще декілька місяців напруженого навчання, здача кваліфікаційного іспиту і довгоочікуваний випуск, після якого молоді рятувальники на практиці використовуватимуть набуті знання та вміння, отримані в училищі протягом навчання.