ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УЧИЛИЩІ

05.05.2023 14:19

В рамках тижня "Охорони праці" персоналом навчального відділення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності організовано та проведено інтелектуально-пізнавальну гру "Брейн-ринг" і конкурс відео фрагментів та тему "безпека та здорове робоче середовище - основний принцип та право на роботі", визначено і нагородженопереможців грамотами училища та солодкими подарунками.

Також організовано практичне заняття на тему: "Ідентифікація мін, вибухових пристроїв та заходи безпеки при їх знаходженні" із залученням працівників групи піротехнічних робіт АРЗСП ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Заключним етапом тижня "Охорони праці" в училищі стало проведення тренінгу із надання домедичної допомоги при мінно-вибухових травмах, де здобувачі освіти продемонстували вміння та навички за курсом підготовки "Перший на місці події".