Тиждень охорони праці: підбиття підсумків

29.04.2024 16:36

Впродовж попереднього тижня за ініціативи начальника служби з охорони праці Миколи Оніщука та активної участі навчального відділення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з персоналом та здобувачами освіти Вищого професійного училища ЛДУ БЖД (м.Вінниця) було проведено цикл інформаційних та превентивних заходів в рамках Тижня охорони праці.

З майбутніми рятувальниками керівники навчальних груп провели тематичні виховні години, а викладачі-майстри виробничого навчання – ряд інформаційних заходів, зокрема:

-          тренінг з надання домедичної допомоги при зміні клімату;

-          практикум поводження з вибухонебезпечними предметами;

-          бінарне заняття з ТОВ «TIRAS» щодо перспектив розвитку систем протипожежного захисту;

-    заняття із здобувачами освіти та персоналом Харківського національного університету внутрішніх справ щодо користування первинними засобами пожежогасіння.

Впродовж тижня охорони праці через внутрішню телемережу училища транслювалися інформаційні відеоролики щодо питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням.  Зокрема, акцент було зроблено саме на актуальній темі вивчення впливу зміни клімату на безпеку та гігієну праці.

Тож продовжуємо навчати краще і кращих. І разом до Перемоги кожен на своєму фронті.