Студент ВПУ ЛДУ БЖД (м.Вінниця) увійшов до Збірної України з кікбоксингу

25.09.2024 16:34

Днями студент І курсу Іван Довгаленко виборов золото на Чемпіонаті України з кікбоксингу WTKA серед юнаків та дівчат, що проходив в місті Бровари Київської області.

За результатами змагань посів перше місце в розділі К-1 та третє місце в розділі К-1 лайт та здобув почесне право увійти до складу Збірної України з кікбоксингу.

Варто відзначити, що Іван займається кікбоксингом лише три роки. Своїм захопленням цим видом спорту він завдячує батькові. Молодий спортсмен успішно поєднує спортивну кар'єру з опануванням професії рятувальника.

На запитання про пораду для початківців, Іван Довгаленко відповів лаконічно та мотиваційно: "Не зупиняйтеся!".

Ми пишаємося тим, що наші студенти не лише старанно навчаються, але й досягають значних успіхів у спорті. Це яскравий приклад того, як дисципліна та наполеглива праця ведуть до визначних результатів.

Вітаємо Івана з цим важливим досягненням та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар'єрі та рятувальній справі!