Спротив починається з тебе!

26.02.2024 17:40

Сьогодні, 26 лютого, курсанти училища взяли участь у низці заходів до 10-річчя від Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

В рамках інформаційно-пізнавального заходу «Крим: 10 років спротиву», майбутні рятувальники ознайомились з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014 року та під час окупації, а також:

• створили соціальний відеоролик на підтримку інформаційної кампанії «У Криму – почалося… У Криму – завершиться!»;

• взяли участь у відеогрі «Що ти знаєш про День спротиву окупації Криму?» на інтерактивній онлайн-платформі «kahoot»;

• переглянули документальні відео про події, що відбуваються на території окупованого півострова.

Майбутні рятувальники висловили підтримку територіальної цілісності України, взявши участь у заході «Вечір Криму», який відбувся за ініціативи ГО «Українські Студенти за Свободу» на базі ВНМУ ім. М. І. Пирогова.

Пам’ятаймо, що спротив починається із кожного з нас! Продовжуємо боротися за нашу свободу