Школярам про пожежну та мінну безпеку

18.04.2023 18:01

В рамках проведення «Тижня цивільного захисту» представники училища зустрілись із школярами комунальних закладів Вінницьких ліцеїв № 33 та №34.

Вихованцям закладів освіти презентували відеофільм про єдине в Україні училище рятувальників ДСНС. Провели зустріч у форматі «питання-відповідь» про те як вступити та як навчатися в такому училищі. Було продемонстровано техніку та обладнання рятувальників.

Школярам також розповіли як себе поводити при виникненні пожежі та як в умовах воєнного стану зберегти своє життя і здоров’я.

Діти з радістю спробували себе в ролі рятувальників, а особливо активні отримали на згадку тематичні зошити та комікси від UNICEF. Для адміністрації школи співробітники передали плакати та ігри для вивчення питань мінної безпеки, які займуть своє місце в класах безпеки освітніх закладів.