Сила українських традицій: курсанти долучилися до великодніх дійств

03.05.2024 17:18

Протягом тижня курсанти училища пожежників-рятувальників стали учасниками інформаційно-пізнавальних та культурно-мистецьких заходів із нагоди величного свята всіх православних християн - свята світлого Воскресіння Христового.

Під час заходу «Правда про Великдень» майбутні рятувальники разом із представниками Студентської ради Вінниччини поглибили уявлення про традиції святкування Великодня в Україні, зокрема дізналися про:

- традиції випікання пасок;

- сакральне значення писанок;

- вміст Великоднього кошика.

Великоднє свято «Заплетемо Шума» у ВОЦК Щедрик, до якого долучилися активні здобувачі освіти, переконало молодь, що попри важкий період, ми не повинні відходити від прадавніх християнських традицій, народних звичаїв і обрядів.

Єднаємося довкола наших споконвічних духовних традицій й віримо в перемогу Світла над Темрявою!