Розпочато процедуру атестації професії "Машиніст насосної станції пожежної пересувної"

26.04.2023 12:22

На виконання наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 21.03.2023 № 49 25 квітня 2023 року у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбулось перше засідання експертної комісії з проведення атестаційної експертизи професії 8163 «Машиніст насосної станції пожежної пересувної».

Голова експертної комісії Якимчук Олександр, головний спеціаліст відділу вищої, професійної, фахової передвищої освіти і науки управління освіти і науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, ознайомив членів комісії та педагогічних працівників училища з наказом Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації щодо проведення атестаційної експертизи, графіком роботи та обовʼязками кожного члена комісії.

Члени експертної комісії ознайомились із навчально-матеріальною базою училища, провели відповідно до графіка комплексні кваліфікаційні завдання зі здобувачами освіти.

Робота експертної комісії триватиме у два етапи до 25 травня 2023 року.