Розпочалась семінар-нарада

20.04.2023 16:07

На базі Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) розпочалась семінар-нарада з керівниками районних управлінь, аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення Головних управлінь ДСНС України у Вінницькій, Житомирській, Одеській, Хмельницькій та Чернівецькій областях

Під час заходу заплановане обговорення питань щодо ключових питань діяльності органів та підрозділів ДСНС у сфері матеріально-технічного забезпечення, реагування на надзвичайні ситуації, кадрового забезпечення та інших.

До обговорення питань долучились керівники районних управлінь та аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення.

Щоденно підрозділи ДСНС України вдосконалюють методи та алгоритми діяльності на усіх рівнях аби підвищувати ефективність та оперативність захисту населення від наслідків НС, особливо, в умовах воєнного стану. З цією ж метою постійно вдосконалюється освітній процес у єдиному в Україні училищі рятувальників ДСНC та організовуються і проводяться такі знакові заходи.