Розпочала роботу відбіркова комісія Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця)

03.07.2023 14:00

Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) – заклад професійної освіти державної форми власності, який належить до сфери управління ДСНС України, оголошує прийом на 2023-2024 н.р. випускників 11-х класів:

• за рахунок видатків державного бюджету – за державним замовленням (курсанти);
  •  за кошти фізичних або юридичних осіб на умовах контракту (студенти).

Сьогодні, 3 липня, розпочала роботу відбіркова комісія Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця). Абітурієнти, які виявили бажання отримати  професію пожежника-рятувальника, мають змогу звернутися до відбіркової комісії та отримати необхідну інформацію щодо вступних випробовувань та конкурсного відбору курсантів та студентів.

За час навчання в училищі отримують первинну професійну підготовку за інтегрованими професіями:

• "Пожежний-рятувальник";"Радіотелефоніст". "Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту” з подальшим здобуттям освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" за спеціальністю "Пожежна безпека".
  • "Пожежний-рятувальник"; "Рятувальник-хімік". "Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту" з подальшим здобуттям освітньо-професійного ступеня "Фаховий молодший бакалавр" за спеціальністю "Цивільна безпека".

Прийом документів з 03 липня по 20 серпня 2023 року відбірковою комісією відбуватиметься за наступним розкладом

• понеділок-п’ятниця з 8 години 30 хвилин  до 17години 30 хвилин;
  • субота-неділя  з 10:00 години до 14:00 години.

Телефон для довідок: (0432) 61-15-70, 52-09-38, 063-881-68-46, 097-781-47-39

Документи для вступу (бюджет )

Прийом документів на денну форму за державним замовленням навчання здійснювався підрозділами роботи з персоналом органів чи підрозділів ДСНС України до 1 червня 2023 року.

На підставі рапорту (заяви), поданих документів та за результатами вивчення вступника підрозділи роботи з персоналом в установленому порядку оформляють на абітурієнта справу вступника, яку надсилають до відбіркової комісії училища не пізніше 17:30 год. 23 липня 2023 року.

Документи для вступу (контракт)

Вступники, які бажають навчатись за кошти фізичних або юридичних осіб, подають до відбіркової комісії заяву про вступ до Училища, до якої додають:

• документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, і додаток до нього (оригінал або завірену копію);
  • копії всіх сторінок паспорта або копії ID – картки та довідки про реєстрацію місця проживання;
  • копію військово-облікового документа;
  • медичну довідку за формою 086/о;
  • вісім кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см та в електронній формі;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • інші документи, що дають право на пільги до вступу в Училище;
  • паперову папку на зав’язках;
  • 5 конвертів з марками;
  • 10 файлів.