Рятувальники навчали школярів правил безпеки

19.04.2024 16:37

Упродовж тижня персонал та курсанти училища взяли участь у навчаннях з цивільного та безпекового захисту на базі освітніх закладів Вінниччини – комунальних закладів  «Вінницький ліцей №6», «Вінницький ліцей №22», «Вінницький ліцей №35» та Приватної дитиноцентрованої школи «ХАБ СКУЛ», що відбулися в рамках Тижня цивільного захисту.

Під час виїзних заходів рятувальники ознайомили підлітків із правилами пожежної та мінної безпеки, а також:
– розповіли цікаві факти про роботу рятувальників;
– продемонстрували транспорт спеціального призначення;
– надали можливість власноруч протестувати засоби гасіння пожеж та приміряти бойовий одяг.

Вчителі отримали інтерактивні дидактичні матеріали, ігри, комікси із тем безпеки від #UNICEF та рятувальників, а школярі – ексклюзивні фото поруч з обладнанням та технікою.

vsi-skoli-gorizontalni.png

vsi-skoli-vertikalna.png