Психологиня училища взяла участь у форумі зі збереження ментального здоров’я

24.05.2024 17:46

23 травня психологиня училища Анастасія ОСИПЕЦЬ взяла участь у заході «Осмислення. Цінності та історії стійкості», що відбувся в рамках Місяця обізнаності про ментальне здоров’я.

Під час панельних дискусій за участі психологів, істориків, юристів, медиків, вчителів говорили про те, як відкривати у собі стійкість в умовах війни та зберігати ментальне здоров’я.

У форматі відвертої розмови  розмови учасники:

- ділилися власним досвідом та історіями, які допомагають вистояти у часи випробувань;

- визначили шляхи формування та збереження індивідуальної та колективної  стійкості;

- окреслили дієві програми з підвищення професійної кваліфікації фахівців, які володітимуть інструментами психосоціальної підтримки.

Проведений захід надав цінну інформацію про сучасні підходи щодо організації психологічного супроводу в закладі освіти  та став важливою подією для розвитку системи психологічного забезпечення під час війни .

Захід відбувся  в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» - за ініціативи першої леді Олени Зеленської.