Психологиня училища провела тренінгове заняття із налагодження комунікації під час роботи в команді

25.04.2024 16:25

Нещодавно психологинею училища Анастасією Осипець для майбутніх рятувальників було організовано і проведено Тімбілдінг «Наша сила - тільки в єдності».

Тренування навиків роботи в команді забезпечують:

- згуртування колективу та формування навичок виконання спільних завдань;
           - налагоджування процесу прийняття рішень в навчальній групі;
           - отримання задоволення від спільної роботи;
           - уміння конструктивно спілкуватися для створення єдності;
           - підвищення рівня довіри і турботи між членами колективу;
           - переключення уваги учасника з себе на колективну роботу.

Підвищення командного духу і заряду позитивним настроєм. Дружня і довірлива атмосфера неабияк важлива в колективі, особливо якщо це стосується такого ризикового фаху як рятувальна справа. Згуртована і дружня команда становить основу професійно виконаної роботи. Якщо команда майбутніх професіоналів по-справжньому дружна і згуртована, вона може зробити набагато більше, ніж кілька окремо взятих геніїв.
     Захід проведено у межах реалізації проєкту “Пункт психологічних практик”, що є одним із складових Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

img-3620.jpeg

img-3622.jpeg