Проведено зустріч із здобувачами освіти

21.04.2023 18:22

21 квітня 2023 року Вище професійне училище ЛДУБЖД (м.Вінниця) відвідав начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан ШЕВЧУК.

Для курсантів та студентів першого курсу, що здобувають освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра із спеціальностей 261 «Пожежна безпека» та 263 «Цивільна безпека», було проведено лекцію на тему: «Огляд надзвичайних ситуацій, які виникли на території гарнізону. Особливості ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків в умовах сьогодення»

Після лекції Руслан ШЕВЧУК обговорив із здобувачами освіти перспективи розвитку Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, провів бесіди із курсантами, котрі направлялись на навчання із Вінницької області та ознайомився із навчально-матеріальною базою і соціально-побутовими умовами проживання здобувачів освіти в училищі.