Проведено заняття з особовим складом

21.04.2023 18:17

Заступником начальника управління власної безпеки та запобігання корупції Віталієм Коповським проведено заняття з курсантами училища за темою «Організація заходів із запобігання та виявлення корупції і недопущення конфлікту інтересів».

Сьогодення вимагає від всього особового складу системи ДСНС України приділяти заходам із запобігання та виявлення корупції і недопущення конфліктів інтересів неабияку увагу. Відповідальність за подібні дії в умовах війни стала більшою, а покарання суворішим.

Про це вів розмову з курсантами училища заступник начальника управління власної безпеки та запобігання корупції Віталій Коповський. Не допустити ганебні вчинки для представників системи ДСНС України – одне з головних завдань, а майбутні рятувальники мають стати прикладом і спроможні стати взірцем в дотриманні законності.