Професійні знання та навички - запорука перемоги!

20.11.2023 16:30

17 листопада у Вищому професійному училищі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за ініціативи викладачів навчального відділення технічної підготовки традиційно відбувся  конкурс «Краща ланка ГДЗС» серед здобувачів освіти  2-го курсу.

Метою конкурсу було закріплення навчального матеріалу, удосконалення практичних навичок з пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням при роботі в непридатному для дихання середовищі, виховання впевненості в своїх діях, розвитку активності та рішучості.

Конкурс проводили у чотири етапи:

1. «Одягання спеціального одягу»;

2. «Подолання смуги перешкод»;

3. «Проведення оперативної перевірки»;

4. «Робота в непридатному для дихання середовищі».

За результатами конкурсу перше місце посіла команда курсантів 17 ПБ/21К, друге місце  команда учнів 22ПБ/21У, третє місце  команда курсантів - 18ПБ/21К. Відео за покликанням:https://youtu.be/62r3jkPUCAM