Працює експертна комісія

15.05.2024 15:20

Нещодавно в училищі розпочала роботу комісія з атестаційної експертизи робітничої професії “Майстер з обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання та компресорного обладнання”.

Станом на сьогодні комісія, на чолі з  Наталією Шулікою, головним спеціалістом дошкільної, шкільної та інклюзивної освіти управління освіти та науки Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА, відмітила високий рівень матеріально-технічної бази училища, потужну роботу педагогічного складу над впровадженням інноваційних форм та методів навчання.

Варто також зазначити, що в результаті успішного проходження атестаційної експертизи училище має отримати свідоцтво про атестацію терміном на 10 років на здійснення освітньої діяльності за професією 5169 “Майстер з обслуговування засобів індивідуального захисту органів дихання та компресорного обладнання”.