Подаруємо світло воїнам: окопні свічки на передову

14.12.2023 11:11

Нещодавно майбутні пожежники-рятувальники взяли участь у  майстер-класі з виготовлення окопних свічок, який провела вінницька волонтерка – Марина Лук'яниця.

Курсанти сортували металеві банки, гофрований кортон та робили із них заготовки свічок, які потім у волонтерському хабі заллють парафіном і воском.

Ініціативу проявили здобувачі освіти аби передати бійцям на передовій хоч трішки більше світла, надати можливість підігріти воду, підсушити речі та зігрітися.

Активісти самоврядування Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) завжди перебувають в центрі важливих подій, зокрема, підтримують волонтерський рух. Майбутні рятувальники й надалі активно допомагатимуть захисникам, які захищають Україну під час повномасштабної війни.