Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру майбутнім рятувальникам

22.12.2023 11:04

21 грудня курсанти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) отримали Благодатний вогонь миру від молоді скаутської організації «Пласт».

Під час атмосферної події, що за традицією відбувається кожного року напередодні різдвяно-новорічних свят, пластуни Вінницького осередку  розповіли майбутнім рятувальникам про історію передачі Благодатного вогню миру, який щорічно везуть із Вифлеєму, заспівали скаутську пісню  та передали символічний вогонь, що цьогоріч  уособлює надію на перемогу та мир в Україні.

Висловлюємо подяку нашим друзям – скаутській родині та Голові ММО «Станиця Вінниця Пласт НСОУ»  Анні Бояновській за можливість долучитися до урочистого дійства.