Пам'ятаємо подвиг Героїв Крут

29.01.2024 17:37

29 січня курсанти училища стали учасниками тематичного заходу «Розстріляна молодість», що присвячений вшануванню пам’яті мужніх Героїв, які боронили незалежність країни в битві під Крутами.

У ході заходу, що відбувся за участі Олексія Серветніка, регіонального представника Українського інституту національної пам’яті, майбутні рятувальники:

–пригадали історичні події 1918 року, коли завдяки звитязі та сміливості студентів та курсантів, ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів;

–спростували найбільш поширені міфи, пов’язані з битвою під Крутами, а також ознайомилися з ходом історичних подій на основі зображення  документів, меморіальних місць, карт бойових дій;

–окреслили передумови та чинники, що відбувалися напередодні проголошення незалежності Української Народної Республіки.

На завершення, Олексій Серветнік (@Український інститут національної пам'яті) наголосив, що історія циклічна і все повторюється, тому ми маємо знати  нашу історію, пам’ятати і вшановувати наших Героїв та на всіх фронтах захищати Українську Державу.