Олімпіада з профільних предметів

08.05.2024 18:09

Нещодавно у Вищому професійному училищі ЛДУ БЖД (м. Вінниця) викладачами навчального відділення пожежної тактики та організації служби була організована та проведена предметна олімпіада з дисципліни професійного спрямування «Організація діяльності органів і підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту» серед здобувачів освіти за професією 5169 «Командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту».

Олімпіада проходила у 2 етапи. За підсумками І-го етапу було визначено 10 найкращих здобувачів освіти, які й розіграли першість. В запеклій боротьбі з-поміж 30 учасників переможцями олімпіади стали:

-          І місце - Богдан  ГОРДА студент групи 23ПБ/Т-23С ;

-          ІІ місце - Олександр  МАРТИНЮК курсант групи 18ЦБ/Р-23К;

-          ІІІ місце -  Назар ТОКМИНА курсант групи 17ПБ/Т-23К .

Переможці були нагородженні грамотами та солодкими подарунками. Вітаємо учасників та переможців олімпіади.