«Не маємо права на слабкість»

14.11.2023 12:48

«Не маємо права на слабкість»

11 листопада персонал училища став очевидцем захопливої боротьби між командами навчальних груп училища в конкурсі «Найсильніший пожежний-рятувальник» серед здобувачів освіти другого та третього курсів, який було організовано та проведено викладачами навчального відділення виробничого навчання. Конкурс проводиться з метою формування у майбутніх рятувальників вміння долати значні фізичні та психологічні навантаження з якими вони в майбутньому будуть зустрічатись під час ліквідування пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Пропагування здорового способу життя, розвитку сили, витривалості, спритності та виховання почуття колективізму.

Програма заходу була дуже насиченою і на учасників чекали непрості випробування. Підйом на башту по встановленій висувній драбині у вікно третього поверху, підняття двох скаток напірних рукавів діаметром сімдесят сім міліметрів та спуск з башти, силовий тренажер «Кайзер» за допомогою ударів молота, прокладення робочої лінії і подання ручного пожежного ствола на заливку мішені, евакуація манекену потерпілого у безпечну зону - усі ці вправи учасники змагань виконували на швидкість.

Після напруженої боротьби місця розподілились наступним чином:

В особистому заліку:

- Перше місце – курсант третього курсу навчальної групи 17ПБ-21К Назарій ФЕДОРКОВИЧ;

- Друге місце – курсант другого курсу навчальної групи 2ПБ/Т-22К Михайло КВАША;

- Третє місце – курсант другого курсу навчальної групи 2ПБ/Т-22К Ярослав НІКІТЕНКО.

У загальнокомандному заліку кращими стали:

- Перше місце – команда навчальної групи 2ПБ/Т-22К;

- Друге місце – команда навчальної групи 17ПБ-21К;

- Третє місце – команда навчальної групи 21ПБ-21У.