“Навчальний тренінг як спосіб підготовки фахівців”

16.03.2024 12:31

На базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця)   за ініціативи навчального відділення технічної підготовки та спільно із представниками компанії «Wings Rescue Magirus» - офіційний представник Magirus Group GmBH в Україні, відбувся триденний навчальний тренінг на тему: “Експлуатація та технічне обслуговування пожежних автодрабин  Magirus  M32L-AS/ M42L-AS”.

В рамках проведення тренінгу здобувачі освіти які опановують професію: 8333 “Машиніст автопідіймача (автодрабини) пожежного пересувного” та курсанти училища мали змогу  ознайомитися із будовою, технічними характеристиками, правилами експлуатації сучасних пожежних автодрабин фірми «Magirus», а також отримали практичні навички у роботі з пожежною автодрабиною M32L-AS.