Навчаючись вдосконалюємося!

01.05.2023 14:44

28 квітня у Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся черговий випуск кваліфікованих робітників за професією 8163 «Машиніст насосної станції пожежної пересувної».

Протягом навчання здобувачі освіти навчилися керувати насосною станцією пожежною пересувною під час забору води з відкритих вододжерел та подачі її на великі відстані для забезпечення роботи пожежних автоцистерн та лафетних стволів. А ще здійснювати перевірку технічного стану автономного силового агрегату та відцентрового насосу під час заступання на чергування та оперативної роботи, проводити технічне обслуговування, заповнювати обліково-звітну документацію щодо експлуатації насосної станції.

Вінцем навчання стала атестація, яка показала високий рівень знань, умінь і навичок здобувачів освіти.

Попереду - важкі трудові будні. Удачі вам, випускники!