Наша мета - зробити світ доступнішим для кожного

24.09.2024 14:36

До "Міжнародного тижня глухих" (останній тиждень вересня щорічно) представниці нашого училища відвідали Вінницьку обласну організацію Українського товариства глухих.

Що нового?
Фахівчиня з ґендерної рівності Наталія КЛЕЦ розповіла про:
-  онлайн-навчання для осіб з інвалідністю, які проводять викладачі училища,
- "Абетку безпеки" з відеороликами та сурдоперекладом на нашому сайті,
- мобільний додаток "ПЕРЕКЛАДАЧ ЖМ" для екстреної допомоги для людей, що не чують.

Психологиня Анастасія ОСИПЕЦЬ поділилася:
- природними ресурсами відновлення, та як ними користуватися,
- інформацією про додаток "Mental tutor" для збереження ментального здоров'я,

Заняття пройшло в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Ми прагнемо зробити наше суспільство відкритим та доступним для всіх. Наша мета - зробити світ доступнішим для кожного. Разом ми сильніші!

◦ Захід відбувся в межах реалізації проєкту “Пункт психологічних практик”, з метою  збереження ментального здоров'я та покращенню психологічної стійкості в умовах можливих стресових подій.