«Народ Шевченка не забуває і ніколи не забуде».

17.11.2023 16:27

14 листопада 2023 року стартував XIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було започатковано ще у 2010 році, і відтоді вже традиційно у ньому щороку беруть участь юні поціновувачі творчості Великого Кобзаря. Він має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, а також виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні. В умовах повномасштабної війни український народ продовжує плекати свої традиції і дбати про виховання молодого покоління, тож конкурс успішно відбувся навіть усупереч повітряній тривозі.

Переможцями першого етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

-         ШАБАТ Юлія, курсантка групи 17ПБ-21К (I місце);

-         КАРАТНЮК Аліна, студентка групи 20ПБ/Т-23С (II місце);

-         ГРОМІЙЧУК Олександр, студент групи 22ПБ-21У (III місце);

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів і перемог! Слава Україні!