На Вінниччині провели тренінг щодо профілактики суїцидів у громадах
Нещодавно Анастасія Осипець, психологиня училища разом із колегами, що працюють у сфері психологічного забезпечення та соціальної роботи, стала учасницею тренінгу для гейткіперів з профілактики суїциду.
Під час дводенного тренінгу учасники вчилися розпізнавати ознаки суїцидальної поведінки, а також:
• здобували навички ведення розмови з людьми у суїцидальній кризі;
• знайомилися з ресурсами та службами допомоги для людей у кризовій ситуації;
• готувалися до надання психологічної підтримки та планування послуг кризової підтримки на місцевому рівні;
• розробляли плани безпеки для осіб із суїцидальними думками;
• створили мережу підтримки, координації та перенаправлення.
Захід, що відбувся в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», об’єднав представників Центрів життєстійкості, Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та ДСНС України у Вінницькій області, військових частин, Повітряних сил, Збройних сил України та став важливим кроком у побудові ефективної системи взаємодії щодо запобігання суїцидам у громадах Вінницької області.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)
![Новий сервіс МВС України](/upload/4/8/5/1/5/feisbuk-angliiska.png)