Мінна безпека для вихованців дитячого садочка

16.04.2024 12:31

Днями курсанти та співробітники училища, Ірина Курінна та Віктор Бойцов, провели заняття з мінної безпеки для найменших вихованців НВЗ «Центр християнського виховання дітей та молоді».

Під час заняття,  рятувальники розповіли дошкільнятам інформацію про те, якими небезпечними можуть бути знахідки, познайомили з основними правилами безпечної поведінки, а також:

– подивилися мультфільм про Пса Патрона;

– вивчили руханку з улюбленим героєм;

– приміряли справжній бойовий одяг пожежників-рятувальників;

– грали в ситуативну гру «Телефонуй «101» ;

– розфарбовували малюнки, що демонструють правильну поведінку при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

На згадку про зустріч, малюки отримали розмальовки, а також тематичні наклейки розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом #UNICEF_Ukraine. У відповідь рятувальникам подарували символічний плакат єднання, який малюки підготували заздалегідь.