Мінна безпека для вихованців дитячого садочка
Днями курсанти та співробітники училища, Ірина Курінна та Віктор Бойцов, провели заняття з мінної безпеки для найменших вихованців НВЗ «Центр християнського виховання дітей та молоді».
Під час заняття, рятувальники розповіли дошкільнятам інформацію про те, якими небезпечними можуть бути знахідки, познайомили з основними правилами безпечної поведінки, а також:
– подивилися мультфільм про Пса Патрона;
– вивчили руханку з улюбленим героєм;
– приміряли справжній бойовий одяг пожежників-рятувальників;
– грали в ситуативну гру «Телефонуй «101» ;
– розфарбовували малюнки, що демонструють правильну поведінку при знаходженні вибухонебезпечних предметів.
На згадку про зустріч, малюки отримали розмальовки, а також тематичні наклейки розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом #UNICEF_Ukraine. У відповідь рятувальникам подарували символічний плакат єднання, який малюки підготували заздалегідь.
![З Днем Української Державності!](/upload/4/8/7/4/4/variant31.png)
![Річниця ракетного удару по центру Вінниці.](/upload/4/8/7/0/4/1407.jpg)
![На Вінниччині провели тренінг щодо профілактики суїцидів у громадах](/upload/4/8/6/4/4/feisbuk-angliiska-1.png)