Майстер-клас із SMM для працівників училища

09.04.2024 17:00

Днями для працівників відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) було проведено практикум із механік роботи з відеоконтентом. Майстер-клас проводила SMM-експертка, спікерка, продюсерка Тетяна Фурманова.

Під час пізнавальної зустрічі учасники обговорили основні тенденції успішного просування інформаційного контенту в соціальних мережах, зокрема:
- визначили ефективні алгоритми оформлення дописів  в соціальних мережах та месенджерах;
- дізналися, що потрібно для створення текстового та візуального контенту  в відеоредакторах;
- отримали перелік програмного забезпечення та інструментів для створення й монтажу відеороликів у форматі Reels та Shorts.

Це був справжній "мозковий штурм". Концентрат інформації, нові кейси та SMM-інструменти. Дякуємо @Тетяна Фурманова за шалений інтенсив та можливість розібратися в трендах й нововведеннях медіамаркетингу.